Proste elementy.

Projektujemy metalowe akcesoria do wnętrz. Nasze kwietniki, regały i fotele cechuje funkcjonalność, prostota i oszczędność w formie, nawiązująca do stylu Bauhaus.

Nasze realizacje są minimalistyczne, ale nieoczywiste, są zarówno funkcjonalne, uniwersalne ale i eleganckie. Stawiamy na wysoką jakość wykończenia. Wykonujemy również realizacje na zamówienie i pod wymiar.

Nasz Regał Mimo został wyróżniony w konkursie

MUST HAVE Łódź Design Festiwal 2021


Projektując kwietniki, koncentrujemy się na łączniu tradycji z nowymi formami. Konstrukcje z metalu nadają minimalistycznym formom siłę.
Nowa kolekcja Uniwersum powstała z zebranych nakrętek, kolorowych opakowań i butelek.
To ruch oparty o nowe materialny. Chcemy zmienić sposób, w jaki postrzegane są odpady. Nadać im rangę materiału, który można ponownie wykorzystać.

Wzór i zestawienie kolorystyczne plastikowych paneli są naszego projektu, nawiązują do wzorów występujących w naturze – skał metamorficznych, a kolorystyka jest odzwierciedleniem naszego wpatrzenia w kosmos i gwiazdy.

Wierzymy, w poważne traktowanie planety i ludzi.
Wszystkie produkty są wykonywane ręcznie przy pomocy lokalnych rzemieślników.

Na początku były zdjęcia ludzi, miejsc i momentów. Później pojawiły się kwiaty, nieśmiało. Teraz w mieszkaniu mamy urban jungle i poranne rozmowy z kwiatami przy kawie. Wymyśliliśmy kwietniki, bo pamiętamy je z mieszkań rodziców. Nasze są stalowe, bo cenimy sobie minimalizm. Stojaki nazwaliśmy zapomnianymi słowami, chcemy dać im nowe życie i podnieść je wyżej i bliżej słońca.

Cały czas się rozwijamy. Powstają nowe elementy wyposażenia wnętrz, wynikające z potrzeb, z myślą o planecie, ale też z myślą o komforcie.

Przez covid więcej czasu w domach, a więc rzeczy dobrze zaprojektowane mają nam uprzyjemnić czas spędzany w czterech ścianach.

Wszystkie produkty wytwarzane są w Polsce – u rzemieślników, w małych zakładach. Ważne jest dla nas pochodzenie produktów oraz jakość ich wykonania.
Jesteśmy gotowi na Wasze własne pomysły do biur czy mieszkań, które my pomożemy zrealizować.

Możemy również udostępnić nasze elementy do sesji zdjęciowych lub innych realizacji.

Śmiało pytajcie!

Aktualizacja
  • Brak produktów w koszyku.